Údržba materiálu

Doporučení jak se správně starat o naše TUTU SUKÝNKY, které jsou vyrobené z velmi citlivých materiálů. Každý výrobek má přibalen štítek  s informací jak se starat o materiál. Bezpodmínečně dodržujte tyto uvedené pokyny, zajistíte tak Vašemu výrobku stálý tvar, barvu a produkt nebude ani jinak znehodnocený. Po zakoupení sukýnky je třeba sukýnku nejprve vyprat.A následně řádně vyklepat, abychom se zbavili maličkatých částeček, které vznikají při stříhání látky. A které mají tendenci se sukýnky držet. Postupně ale tyto částečky zmizí.

PRANÍ

  prani-rucne-0.jpg.big

 

Ruční praní

Ruční praní při teplotě vody mezi 30 °C a maximální teplotou 40 °C . Nejprve ve velkém množství vody rozpusťte jemný prostředek. Nejlépe tekutý prášek. Gel. Nechejte prádlo v roztoku plavat a opatrně jej promíchejte. Prádlo nedrhněte, nenatahujte a neždímejte. Poté prádlo důkladně promáchejte, opatrně vymačkejte nadbytečnou vodu a prádlo vytáhněte do jeho běžného tvaru.Můžete nechat vyždímanou sukýnku schnout na rozloženém ručníku, třeba na podlaze. Lépe je však dát sukýnku opatrně mokrou do pračky. Nastavit program na Ždímání - maximálně na 400 otáček. Po vyždímání nechte sukýnku na ručníku uschnout. Barevné a jemné prádlo perte rychle a nenechávejte jej dlouho ležet mokré.         

 

ŽEHLENÍ & SUŠENÍ 

 

    04_zehleni

Nesmí se žehlit  

Pokud prádlo budete žehlit, musíte očekávat jeho nenávratné změny       

 

     sus_bub2

Nesmí se sušit v bubnové sušičce.

Prádlo není vhodné k sušení v bubnové sušičce.                         

 

ČIŠTĚNÍ & BĚLENÍ 

   17_symbol_no-chem

    

Nesmí se čistit

- Nesmí se čistit v čistírně.
- Nepoužívejte odstraňovače skvrn obsahující rozpouštědla.  

  bez názv22222u

 

Nesmí se bělit

Trojúhelník s šikmým křížem (ondřejský kříž) udává, že se prádlo nesmí bělit. Používejte pouze prostředky neobsahující bělidla.

                 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení